У філіях управління розпочався прийом документів для призначення субсидій.

У філіях управління та на віддаленому робочому місці у ЦНАПі розпочатий прийом документів для призначення субсидій з 01.05.2021р.

Нагадуємо, що призначення  субсидії з 01.05.2021 р. на новий період буде здійснене в автоматичному режимі після проведення верифікації Мінфіном майнового стану домогосподарств.

Необхідно звернутись та подати нові заяву і декларацію домогосподарствам:

  • яким житлова субсидія надавалась в безготівковій формі – (необхідні дані для виплати коштів);
  • яким субсидія була призначена за фактичним місцем проживання (орендарі, ВПО, незавершене будівництво) – (необхідно підтвердити фактичне місце проживання);
  • яким субсидія була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих – (необхідно актуалізувати відомості щодо непроживання окремих осіб за місцем реєстрації).

Бланки заяв та декларацій Ви можете знайти на нашому сайті, або отримати в усіх філіях управління (вул. Вербова 20, вул. Відінська 40а, вул. Будівельників 1, вул. 16 Липня 49/51), та безпосередньо в управлінні (вул. Соборна 12, стіл № 3)

Подати документи громадяни, які відносяться до вищезазначених категоріяй, можуть у філіях управління, в ЦНАПі, заповнені бланки подати до скриньки в  дворі управління (вул. Соборна 12), надіслати поштою на адресу управління та на сайті Мінсоцполітики https://www.msp.gov.ua (за наявності кваліфікованого електронного підпису).

Зі зразками заповнення бланків та рекомендаціями щодо їх заповнення Ви можете ознайомитись на нашому сайті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *