Громадяни, які одержували субсидію в безготівковій формі, можуть після 01.06.2021 р. забрати залишки зекономлених коштів

ВАЖЛИВО! Громадянам, які протягом опалювального сезону 2020/2021 років отримували субсидії або пільги в грошовій безготівковій формі необхідно звернутись в АТ «Ощадбанк» для відкриття поточного рахунку, на який будуть зараховані зекономлені кошти.

За підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг чи житлових субсидій на рахунки одержувачів, які відкриваються в АТ «Ощадбанк» за зверненням громадян. Відкриття рахунків здійснюється в порядку, визначеному АТ “Ощадбанк”.

Питанням перерахування залишків коштів займається виключно АТ «Ощадбанк», без додаткового звернення громадян до управління праці та соціального захисту населення.

 Не зволікайте з відкриттям рахунків, оскільки залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати житлової субсидії чи пільги за обліковими записами одержувачів станом на 1 червня, за якими не було звернень щодо їх виплати, 20 грудня припиняють обліковуватись АТ “Ощадбанк” та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *