Для осіб з інвалідністю, дітей-сиріт, осіб, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС, осіб з інвалідністю в наслідок війни, внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій з числа АТО/ООС є можливість здобути фахову передвищу та вищу освіту в закладі НРЗВО «Кам’янець-Подільській державний інститут»

 Навчальний заклад здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка», «Економіка» спеціалізація «Економічна кібернетика», «Комп’ютерні науки», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота», та «Психологія» на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.), повної загальної середньої освіти (11 кл.), диплому кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра.

         Також на базі освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра надається можливість здобуття другої вищої освіти без здачі ЗНО.

         Навчальний заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на денній та заочній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі.

         Зараховані на навчання до інституту (студенти з інвалідністю І – ІІІ груп та діти з інвалідністю до 18 років) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне харчування, цілодобова медична допомога). Студентам пенсії виплачуються в повному обсязі. В коледжі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея з навчального корпусу до гуртожитку, створено безбар’єрне середовище, це дає можливість навчатись у нас особам з числа мало мобільної групи населення.

Детальна інформація за телефонами закладу (03849)3-26-51,0966887480

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *