В Рівненській міській територіальній громаді існує можливість організації безоплатного поховання ВПО

В Рівненській міській територіальній громаді існує можливість організації безоплатного поховання ВПО.

Рішенням виконавчого комітету Рівненської міської ради затверджена гранична вартість ритуальних послуг, загальна вартість яких становить 10000,00 грн., визначена виходячи з вартості необхідного переліку послуг та ритуальної атрибутики, що склалася в Рівненській територіальній громаді.

Є два шляхи організації безоплатного поховання ВПО.

1) виконавець волевиявлення самостійно здійснює поховання (купує за власні кошти ритуальну атрибутику та укладає договор про організацію поховання і сплачує за надані послуги). З заявою і документами (копії свідоцтва про смерть; витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть для отримання допомоги на поховання; копії документа, підтверджуючого ідентифікацію померлої особи; договорів-замовлень про організацію та проведення поховання, квитанцій, чеків, накладних, тощо, що підтверджують вартість ритуальних послуг) звертається до Департаменту (вул. Соборна, 12, каб. №1). Такій особі надається грошова допомога для компенсації витрат, яка перераховується на рахунок, відкритий в установі банку.

 2) виконавець волевиявлення з своїми документами (паспорт, код) та документами покійного (медична довідка, довідка ВПО, тощо) звертається до Комунального підприємства «Спецкомбінат ритуальна-служба» (на території кладовища «Нове), який здійснює безоплатне поховання таких осіб. Департамент проводить виконавцю послуг відшкодування витрат за проведене поховання.

Розмір грошової допомоги або відшкодування витрат обчислюється в кожному окремому випадку в залежності від отриманого переліку послуг і затвердженої їх граничної вартості.

Якщо вартість ритуальних послуг нище за встановлену граничну вартість на поховання, розрахунок розміру грошової допомоги та розміру відшкодування витрат здійснюється виходячи з фактичних витрат за відповідні види ритуальних послуг.

Додаткові ритуальні послуги оплачуються виконавцем волевиявлення за власні кошти.

Гранична вартість ритуальних послуг на поховання,

що склалася в Рівненській міській територіальній громаді

на період з 01.01.2022 по 31.12.2022

№ з/пНеобхідний перелік послуг та ритуальної атрибутикиВартість (грн.)
1.Оформлення договору замовлення14,00
2.Оформлення свідоцтва про поховання10,00
3.Доставка предметів похоронної належності395,00
4.Надання транспортних послуг: один автокатафалк;електромобіль  1120,00 305,00
5.Надання труни з ритуальною атрибутикою: домовина;хрест ( тумбочка);наволочка;простирадло;накидка ритуальна;рушник6074,00
6.Оформлення могили: викоп могили;формування надмогильного насипу (підсипка);прибирання1320
7.Супровід похоронної процесії230,00
8.Надання вінка похоронного з траурною стрічкою532,00
 Загальна сума вартості наданих послуг10000,00  
 Гранична вартість ритуальних послуг на поховання10000,00

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *