Засідання Координаційної ради соціального партнерства з громадськими організаціями осіб з інвалідністю та ветеранів Рівненської міської територіальної громади

        26 січня в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Рівного відбулось засідання Координаційної ради соціального партнерства з громадськими організаціями осіб з інвалідністю і ветеранів Рівненської міської територіальної громади. Під час засідання заступник голови Координаційної ради, директор Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради Сергій Черній розповів присутнім про зміни в структурі Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради та про результати роботи Департаменту за 2022 рік.   

         Були підведені підсумки 2022 року та відзвітовано про стан виконання Комплексної міської соціальної програми «Турбота» на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 13.08.2020 № 7764.

         В контексті дискусії були обговорені плани на майбутню співпрацю та розвиток соціальної сфери в цілому.    

До слова: Координаційна рада соціального партнерства з громадськими організаціями осіб з інвалідністю і ветеранів Рівненської міської територіальної громади утворена розпорядженням міського голови від 11.02.2021 № 172-р, яка є правонаступником Координаційної ради соціального партнерства з громадськими організаціями інвалідів і ветеранів м. Рівного.

     Координаційна рада об’єднує голів громадських організацій осіб з інвалідністю і ветеранів для забезпечення їх комплексної взаємодії з міською владою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *