З нагоди 93 річниці з Дня утворення Українського товариства глухих відбулися урочисті збори членів та працівників колективу Рівненської територіальної організації УТОГ, на яких були присутні спеціалісти Департаменту соціальної та ветеранської політики Рівненської міської ради.
У теплій, дружній атмосфері члени організації поділилися спогадами про багаторічну взаємодію, навчання, екскурсії, проведення різних свят та переглянули колаж світлин, які нагадали про історію створення УТОГ та активне життя її членів.
За участь у заходах та активну підтримку, розвиток і зміцнення УТОГ ініціативні та енергійні члени організації були урочисто нагороджені подяками та грамотами Виконавчого комітету Рівненської міської ради. Приємним сюрпризом для нагороджених стало грошове заохочення, що виплачується за рахунок коштів, передбачених на виконання заходів Комплексної міської соціальної програми «Турбота».
Зустріч завершилася виконанням пісні гурту YАКТАК «Люди» жестовою мовою Тетяни Собко, яка підтримала піднесений та святковий настрій.
*Реалізовано за кошти платників податків






