До уваги ветеранів війни та осіб з інвалідністю, які перебувають в черзі для отримання санаторно – курортного лікування

        Ветерани війни та особи з інвалідністю, які перебувають на обліку для отримання санаторно – курортної путівки в управлінні праці та соціального захисту населення м. Рівне, та не отримували путівку більше трьох років, мають поновити медичну довідку форми 070/о (дана довідка видається сімейним або лікуючим лікарем).

        У разі не поновлення такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на обліку для забезпечення  санаторно-курортною   путівкою, знімається  з  обліку.         

        Тобто у разі постановки на облік для отримання санаторно – курортної путівки особа, яка стала до 01 січня 2017 року має в обов’язковому порядку, в найкоротші терміни, подати до управління праці та соціального захисту населення м. Рівне поновлену довідку форми 070/о.

         Дані зміни передбачені  абзацом другим пункту 5 Порядку забезпечення санаторно – курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районих, районих у м. Києві держадміністрацій, виконавчими органами міських, районних у містах      ( крім м. Києва) рад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187 (зі змінами).