Конкурс на отримання стипендій міського голови соціально – активним мешканцям з інвалідністю Рівненської міської територіальної громади

      З метою поглиблення інтеграції людей з інвалідністю у суспільні процеси Рівненської міської територіальної громади, їх морального заохочення до активної участі у громадському житті міста та матеріальної підтримки соціально-активних мешканців громади з інвалідністю, які досягли успіхів у творчо-мистецькій, спортивно-масовій, громадській та соціальній діяльності, з 2012 року впроваджено проведення за рахунок коштів міського бюджету виплат стипендій міського голови соціально-активним мешканцям Рівного з інвалідністю за їх досягнення у творчо-мистецькій, спортивно-масовій, громадській та соціальній діяльності. Щорічно призначалось 10 стипендій міського голови.

      Починаючи з 2021 року призначається 15 стипендій міського голови, з яких 5 – для осіб з числа дітей з інвалідністю віком до 18 років та 10 – для осіб з інвалідністю, які досягли 18 річного віку.

       На здобуття стипендії міського голови можуть висуватися кандидатури соціально активних мешканців з інвалідністю Рівненської міської територіальної громади, незалежно від групи інвалідності та нозології захворювання, які у поточному або за попередні два роки досягли успіхів у: творчо-мистецькій діяльності, спортивно-масовій діяльності, громадській діяльності, соціальній діяльності, тощо.                

      Висунення кандидатур на здобуття стипендії здійснюється підприємствами, установами, громадськими організаціями (об’єднаннями) людей з інвалідністю, що зареєстровані та діють на території Рівненської міської територіальної громади.

      Організація може висунути по 1 кандидатурі на призначення стипендії міського голови відповідної вікової категорії (1 дитина з інвалідністю та/або 1 особа з інвалідністю).

      Департамент соціальної політики Рівненської міської ради проводить прийом документів для визначення претендентів на отримання стипендій міського голови соціально – активним мешканцям з інвалідністю  Рівненської міської територіальної громади відповідно до розпорядження міського голови від 15.12.2021 № 1451-р «Про організацію призначення стипендій міського голови соціально – активним мешканцям з  інвалідністю Рівненської міської територіальної громади».

      Організація, яка висунула кандидата на здобуття стипендії міського голови, подає наступні документи:

–  мотивоване подання, в якому зазначаються відомості про кандидата в стипендіати (прізвище, ім’я та по батькові);

– протокол засідання організації про висунення кандидата на здобуття стипендії міського голови;

–  коротку біографію;

–  інформацію про його досягнення і здобутки (у поточному або за попередні два роки у творчо-мистецькій діяльності, спортивно-масовій діяльності, громадській діяльності, соціальній діяльності, тощо та копії підтверджуючих документів);

–  копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

– копія паспорта громадянина України/ свідоцтва про народження (перша, друга сторінки та сторінки із зазначенням відомостей про реєстрацію місця проживання);

– копія довідки медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності;

– згода на обробку персональних даних.

      Пакет документів подається до 20 листопада 2022 року за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 12 каб. 21 (контактна особа: начальник відділу виконання місцевих програм та розвитку соціальної сфери управління соціальних гарантій та розвитку соціально сфери Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради Ігнатова Анна, тел. 0671174155).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *