Психологічна та правова допомога в умовах воєнного стану

В Україні діє лінія допомоги “Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану”.

5% населення України складають люди з інвалідністю. Події повномасштабного вторгнення є жахливими і руйнівними для всіх мешканців(-ок) України, проте захистити своє життя для людей з інвалідністю та маломобільним групам населення в умовах відсутності належного безбар’єрного середовища, недоліків законодавства стало ще складніше. Саме тому з квітня 2022 року ГО “Вектор прав людини” спільно з партнерами організували лінію допомоги  “Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану”.

Хто може отримати психологічну та правову допомогу?

Люди з інвалідністю, близькі родичі та опікуни(-ки), які знаходяться закордоном чи в Україні. Допомога може надаватись як дорослим, так і за потреби дітям.

Яку допомогу можна отримати?

  • Індивідуальні психологічні онлайнові консультації;
  • приєднатись до психотерапевтичних онлайнових груп підтримки, де люди зі схожими проблемами діляться своїм досвідом та зі спеціалістами(-ками) знаходять шляхи їх подолання;-
  • консультації з правових питань, які виникають на території України та закордоном щодо соціальних гарантій для людей з інвалідністю

Як звернутись за допомогою?

  • Заповнити онлайн-форму: bit.ly/36ZxDPd після чого з вами зв’яжеться оператор у обраний вами спосіб;
  •  зателефонувати (дзвінки по Україні) за ном.тел.: +38050 224-72-36;
  • зателефонувати або написати в Viber, Telegram, WhatsApp: +38050224-72-36.

Гаряча лінія працює з 10:00 до 19:00 з понеділка по суботу. оператори приймуть звернення та знайдуть спеціаліста(-ку), які допоможуть з запитом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *