Змінюється орган, який надалі адмініструватиме надання житлових субсидій.

            З метою врегулювання найбільш актуальних питань щодо надання населенню субсидій в умовах воєнного стану Урядом у вересні 2022 року прийняте рішення щодо передачі функцій з призначення, нарахування та виплати житлових субсидій від органів соціального захисту населення до органів Пенсійного фонду України. Починаючи з грудня 2022 року призначення житлових субсидій здійснюється органами Пенсійного фонду України за екстериторіальним принципом, що забезпечує право людей на допомогу, коли вони вимушено змінили своє місце проживання. Також є можливість звернення громадян з питань надання житлових субсидій в електронній формі через веб-портал електронних послуг та мобільний додаток Пенсійного фонду України, портал ДІЯ.

         Для громадян, які вже отримують житлову субсидію, нічого не зміниться. Змінюється лише орган, який надалі адмініструватиме надання житлових субсидій. Громадяни, як і раніше, отримуватимуть відповідні кошти на свій банківський рахунок або через поштове відділення.

         Одночасно для Вас продовжують працювати пункти Департаменту з прийому документів для призначення житлових субсидій.

Спеціалісти Департаменту працюють для Вас за адресами: вул. Вербова, 20; вул. Відінська, 40а; вул. 16 Липня 49/51.

Також наші фахівці здійснюють прийом документів та надання консультацій щодо питань призначення житлових субсидій в приміщенні ЦНАПу – м-н Просвіти, 2, робоче місце № 20.

Зменшення часу, який заявник витрачає для отримання адміністративних послуг та покращення якості їх надання – головний пріоритет взаємодії  Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному та Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради.

         Нагадуємо, що консультації щодо прийому документів та призначення житлових субсидій Ви можете отримати за телефонами:

0975070009 – для мешканців мікрорайону «Ювілейний», мешканців будинків,        які територіально відносились до КК «Західна» та ТзОВ УК «Сонячне»;

0970037507 – для мешканців будинків, які територіально відносились до ЖКП «Галицьке»;

0680422201 – для мешканців мікрорайону «Північний» та для мешканців будинків, які територіально відносились до ЖКП «Покровське».

Також для Вас працює телефон гарячої лінії Департаменту соціальної політики 0671100523.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *